Oferta - Opieka nad seniorami w Niemczech

Firma ProSenHelp oferuje legalną, bezpieczną i dobrze płatną pracę na terenie Niemiec.

Proponujemy współpracę na warunkach niemieckiej działalności gospodarczej – Gewerbe. Jednocześnie dbamy o przestrzeganie przepisów prawnych w Niemczech. Zapewniamy pełną i profesjonalną opiekę we współpracy z niemieckim biurem rachunkowym, którego pracownicy posługują się zarówno językiem polskim, jak i niemieckim. Warunki współpracy są jasne i przejrzyste, zgodnie z niemieckim prawem pracy.

Poszukujemy osób, które są zainteresowane pracą jako Opiekunka/un Seniorów w Niemczech. Zakres obowiązków w trakcie zlecenia jest indywidualny dla każdej oferty, jest on zależny od stanu zdrowia i kondycji psychofizycznej Podopiecznego.
Do najczęstszych obowiązków Opiekunki/na należy pomoc i wsparcie w czynnościach dnia codziennego, do których zaliczamy:

Poprzez staranny dobór oferty do kompetencji, predyspozycji i oczekiwań Opiekunki/a gwarantujemy komfortowe warunki pracy.

Firma ProSenHelp gwarantuje, iż przed wyborem i podjęciem zlecenia przedstawiamy pełen zakres obowiązków i faktyczny stan zdrowia Podopiecznego. Mamy świadomość, iż w trakcie zlecenia stan zdrowia może ulec zmianie. Jeśli w związku  z tym zakres obowiązków zwiększy się, adekwatnie wzrośnie poziom wynagrodzenia.

Współpracując z firmą ProSenHelp jako Opiekunka/n osób starszych w Niemczech masz wpływ na wysokość swojego wynagrodzenia. Korzystając z naszego systemu poleceń i dodatkowych premii oraz bonusów świątecznych, możesz uzyskać 2000 euro netto miesięcznie. 

Uczciwość jest dla nas priorytetem.

Zapraszamy do współpracy oraz kontaktu z naszą firmą po przez telefon 665 917 314, e-mail: biuro@prosenhelp.pl  lub formularz/kwestionariusz.

Udzielimy wszelkich niezbędnych informacji, służymy pomocą i wsparciem.

 

Szukasz pracy w Niemczech?

Jesteś zainteresowna/y rozpoczęciem pracy w Niemczech?
Masz doświadczenie w opiece nad starszymi osobami?
Mówisz po niemiecku lub angielsku?

Skontaktuj się z ProSenHelp. Biuro otwarte: pn-pt od 10.00 do 15.00.
Gwarantujemy atrakcyjne wynagrodzenie.

Zadzwoń: +48 665 917 314

Projekt i wdrożenie: fdgstudio.net